Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Wersalik - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Wersalikowa zabawa andrzejkowa

28 listopada 2019 r.

Niezwykłe zabawy, zaczarowane bańki, wróżby oraz piękne malunki na buziach i rączkach, to tylko kilka z atrakcji jakie przygotował dla dzieciaków, podczas tegorocznego andrzejkowego wieczoru, Klub Wersalik.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Akcja Lato 2019 w Klubie Wersalik

1-26 lipca 2019 r.

Wrotkarnia, warsztaty plastyczne, kino, kręgle, laser park, spacer nad Zalew Nowohucki, galeria figur stalowych i Historyland, ścianka wspinaczkowa, wycieczka do Niepołomic i do parku trampolin - to tylko część atrakcji jakie czekały na uczestników Akcji Lato w Klubie Wersalik.

więcej zdjęć...

fot. Klub Wersalik
fot. Klub Wersalik
fot. Klub Wersalik

Cybermania - Mały programista

27 kwietnia 2019 r.

27 kwietnia 2019 r. w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta odbyły się warsztaty programowania robotów dla dzieci w wieku 7–10 lat. Dzięki zajęciom, których realizacja była możliwa przy wsparciu Mobilnych Doradców Sektora 3.0, uczestnicy poznali czym jest programowanie, jakie zasady rządzą cyfrowym światem, a przede wszystkim doświadczyli nauki przez zabawę.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Anielski głos na Ogrodowym

16 marca 2019 r.

Utwory znane ze scen operowych, a także koncertów światowej sławy wykonawców pop operowych, jak sopranistka Sarah Brightman czy tenor Andrea Bocelli, wybrzmiały w sobotnie popołudnie 16 marca podczas koncertu „Angel’s Voice” w Klubie Wersalik na osiedlu Ogrodowym. Wyśpiewała je dla nowohuckich miłośników muzyki Yuliya Ponomar, anielskim głosem sopranu koloraturowego lirycznego.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Nowa Huta dla Niepodległej

20 października 2018 r.

Sobotni wieczór 20 października na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, pojawili się w nowohuckiej Alei Róż. A to za sprawą odbywającego się tam koncertu-widowiska Nowa Huta dla Niepodległej, przygotowanego przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do udziału w wydarzeniu Ośrodek zaprosił inne instytucje kultury oraz grupy i zespoły związane z Nową Hutą.

więcej zdjęć...

fot. M. Bembenek
fot. M. Bembenek
fot. M. Bembenek

Pierwsza pomoc - warsztaty dla Mam

1 grudnia 2017 r.

Znajomość podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy to niezwykle ważna rzecz. Przypominały sobie o tym uczestniczki projektu Aktywny MAMY czas z dzieckiem w Klubie Wersalik.

więcej zdjęć...

fot. Jakub Bogutyn
fot. Jakub Bogutyn
fot. Jakub Bogutyn

Stacja Wersalik #3

25 marca 2017 r.


W marcu do Klubu Wersalik zawitali wszyscy chcący spędzić popołudnie, uczestnicząc w ciekawych warsztatach. Nie brakowało młodszych i starszych, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wydarzenie cieszyło się dużym powodzeniem. Zawartych zostało mnóstwo nowych znajomości, było dużo dobrej zabawy, ciekawych spotkań, interesujących warsztatów i jeszcze więcej radości i frajdy. Pracownicy i wolontariusze Klubu Wersalik dziękują za tak liczne przybycie i fantastyczną wspólną zabawę!

więcej zdjęć...

Fot. Mariusz Bembenek
Fot. Mariusz Bembenek
Fot. Mariusz Bembenek

Stacja Wersalik #2

16 kwietnia 2016 r.

Pociąg Kultura już po raz drugi zatrzymał się na Stacji Wersalik! Dzieci, młodzież, dorośli i całe rodziny mogli wziąć udział w wielkim warsztatowaniu! Podczas wydarzenia można było skorzystać z warsztatów szycia, warsztatów plastycznych, warsztatów tańca w stylu popping, warsztatów z pierwszej pomocy przedmedycznej, poeksperymentować z suchym lodem, pobrać odciski palców, zgłębić tajniki sztuki zdobienia ciała, czyli body paintingu, a dla wielbicieli jednośladów przygotowana była prezentacja motocykli. Nie zabrakło także animowanych zabaw z chustą, pokazu modelowania baloników, a na zakończenie odbył się specjalny pokaz chemiczny Chemia we mgle.

więcej zdjęć...

fot. M. Bembenek
fot. M. Bembenek
fot. M. Bembenek

Dzień Aktywnych Alternatyw w Klubie Wersalik

11 grudnia 2015 r.

Podczas finału projektu Aktywne Alternatywy w Klubie Wersalik uczestnicy mogli skorzystać z rozmaitych warsztatów m.in. chodzenia po taśmie, żonglowania i gry na bębnach. Wielką atrakcją była kolorowa strzelnica, czyli paintball w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu. Na wszystkich czekały także rozmaite gry planszowe.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2015.

więcej zdjęć...

fot. SPNH
fot. SPNH
fot. SPNH

Koncert w Wersaliku

9 października 2015 r.

Muzyczna podróż do krainy łagodności w wykonaniu Grupy Bez Bisów.

więcej zdjęć...

fot. M. Smolik
fot. M. Smolik
fot. M. Smolik

STRONA 1/6

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE