Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Pod Kasztanami - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Mikołajkowe wspomnienia – finał nowohuckiego projektu w Klubie Pod Kasztanami

9 grudnia 2019 r.

9 grudnia 2019 roku wieczorem w Klubie Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta odbyło się finałowe spotkanie projektu „Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie!”, realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty z okazji obchodów 70–lecia powstania Nowej Huty.

więcej zdjęć...

fot. P. Smolik
fot. P. Smolik
fot. P. Smolik

Dzień Dziecka w Klubie Pod Kasztanami

7 czerwca 2019 r.

Z ogromną satysfakcją pragniemy podzielić się wrażeniami z imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się w Klubie Pod Kasztanami 7 czerwca. Były to dwie godziny wyśmienitej zabawy, pełnej ruchu, aktywności z chustą Klanza, warsztatów artystycznych oraz drobnych upominków. Młodzi Klubowicze przyszli z kieszeniami pełnymi dobrego humory i niespożytej energii. Wszystko to uniosły dzielne animatorki - studentki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z Koła Animatorów Społeczności Lokalnej.

więcej zdjęć...

fot. K. Chaczko
fot. K. Chaczko
fot. K. Chaczko

Nietuzinkowe warsztaty świąteczne w Klubie Pod Kasztanami

2, 9 kwietnia 2019 r.

Pisanki zdobione cekinami albo metodą decoupage – wtorkowe popołudnia pierwszej połowy kwietnia w Klubie Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta upływały pod znakiem wielkanocnych warsztatów artystycznych.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Mikołajki 2018 w Klubie Pod Kasztanami

9 grudnia 2018 w Klubie Pod Kasztanami odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wieczornica Patriotyczna na stulecie niepodległości

11 listopada 2018 r.

W niedzielny wieczór 11 listopada, dokładnie w setną rocznicę powrotu Polski na mapy Europy, w Klubie Pod Kasztanami spotkali się mieszkańcy osiedli Kościelniki i Wróżenice oraz zaproszeni goście, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dla Polaków dzień.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Kościelnik w barwach jesieni

28 września 2018 r.

Na zakończenie cyklu imprez plenerowych, organizowanych w tym roku przez kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dzięki finansowemu wsparciu firmy Arcelor Mittal, 28 września 2018 r. w Klubie Pod Kasztanami odbył się Jesienny Dzień Kościelnik. Na młodych uczestników wydarzenia czekała moc atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Sąsiedzkie obchody Święta Niepodległości

11 listopada 2017 r.

Finał działań projektu Kultura sąsiedzka w Klubie Pod Kasztanami przybrał uroczystą postać Wieczornicy Patriotycznej i został zorganizowany dokładnie w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Spa pod Kasztanami, czyli interwencji ciąg dalszy

12 października 2017 r.

W ramach projektu Kultura sąsiedzka, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017 zrealizowane zostały warsztaty kosmetyczne dla pań.  

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Przez malowaną wieś do malinowego raju, czyli uroki Kultury Sąsiedzkiej

21 września 2017 r.

21 września b.r. 22-osobowa grupa projektowa z Klubu Pod Kasztanami działająca w ramach projektu Kultura sąsiedzka, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2017”, wyruszyła wczesnym rankiem w barwną podróż do słynnego z malowanych chat Zalipia – małopolskiej wsi w powiecie dąbrowskim, w gminie Olesno, położonej ok. 70 km od Krakowa.

więcej zdjęć...

fot. Agnieszka Szczepańska
fot. Agnieszka Szczepańska
fot. Agnieszka Szczepańska

W cieniu rocznicy Powstania – początek II fazy Kultury sąsiedzkiej

1 sierpnia 2017 r.

1 sierpnia punktualnie o godzinie 17.00 w Klubie Pod Kasztanami na os. Kościelniki odbyło się pierwsze spotkanie drugiej, przygotowawczej fazy projektu Kultura sąsiedzka.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/4

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE