Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Zgody - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Pierwszy bal karnawałowy w nowym Klubie Zgody

15 lutego 2020 r.

Klub Zgody zaprosił dzieci do swojej nowej siedziby na karnawałową imprezę dla dzieci. W programie spotkania znalazły się gry, konkursy, malowanie twarzy, zmywalne tatuaże oraz liczne zabawy integracyjne.

więcej zdjęć...

fot. Karolina Chaczko
fot. Karolina Chaczko
fot. Karolina Chaczko

Otwarcie nowej siedziby Klubu Zgody

11 stycznia 2020 r.

W sobotę 11 stycznia otwarta została nowa siedziba Klubu Zgody. W miejscu, gdzie dotychczas funkcjonował nowohucki oddział Muzeum Krakowa - na os. Słonecznym 16 - tworzy się nowe miejsce spotkań i przestrzeń twórcza dla mieszkańców.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Zakończenie roku dla Zespołu baletowego Gaduły

15 czerwca 2019 r.

Zespół baletowy Gaduły, działający w Klubie Zgody, zakończył 17 czerwca br. kolejny już sezon taneczny. Pod kierunkiem Barbary Gatty-Kostyal zespół wystąpił w minionym roku szkolnym na wielu imprezach okolicznościowych i plenerowych m.in. Dniu Matki, Festynie Rodzinnym w Klubie Zakole, Dniach Nowej Huty i Nocy Tańca prezentując kilka układów choreograficznych. Na zakończenie i podsumowanie roku pracy artystycznej, Gaduły już tradycyjne wystąpiły w Klubie Krzesławice, który usytuowany jest w pięknym, malowniczym i historycznym miejscu, niedaleko nowohuckiego zalewu. Licznie zgromadzona publiczność, głównie rodzice, znajomi, rodziny młodych tancerzy, gorąco oklaskiwali pokazy taneczne. Po występach były podziękowania, dyplomy i wspólne spotkanie w plenerze. Pracownicy Klubu Zgody serdecznie dziękują pani Barbarze, dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie na rzecz Zespołu, aktywne uczestnictwo w zajęciach i występach.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody

Piknik osiedlowy na Zgody z okazji 70-lecia Nowej Huty

15 czerwca 2019 r.

W upalne sobotnie popołudnie 15 czerwca, przed Klubem Zgody na terenie zielonym odbył się piknik dla mieszkańców. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Niezliczona ilość dużych, mydlanych baniek radości na 70-lecie Nowej Huty witała mieszkańców i jednocześnie zapraszała na piknik. Dla najmłodszych przygotowano różnorodne zabawy plastyczne, malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną. Z mieszkańcami, którzy odpoczywali na ławkach wspominano dawne czasy w klubie, przede wszystkim spotkania sąsiedzkie dla dzieci i młodzieży i wspólne rozmowy przy kawie oraz popularne w tym czasie dyskoteki.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody

Gaduły dla Mam

24 maja 2019 r.

Z okazji Dnia Matki w piątkowe popołudnie 24 maja dzieci z zespołu baletowego Gaduły, zaprosiły swoje mamy, przyjaciół, znajomych i rodziny na specjalny występ taneczny. Zaprezentowały swoje niezwykłe i barwne układy choreograficzne, do których przygotowywały się pod czujnym okiem Barbary Gatty-Kostyal. W przerwach między występami dzieci recytowały okolicznościowe wiersze dla Mam. Podziękowanie wszystkim mamom tańcem, za ich obecność i dobre serce oraz trud wychowania było wspaniałym przeżyciem, a wspaniałe widowiskowe choreografie w połączeniu z piękną muzyką operową i operetkową, na długo pozostaną w sercach widzów. Wszystkim mamom życzymy dużo uśmiechu na co dzień, zadowolenia i dużo radości ze swoich pociech, oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

XII Przegląd choreograficzny dla dzieci i młodzieży Tańcem opowiadam

27 kwietnia 2019 r.

Muza Terpsychora – opiekunka tańca – po raz kolejny objęła we władanie salę Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Stało się to za sprawą 12 edycji Przeglądu choreograficznego „Tańcem opowiadam”. Wydarzenie, organizowane przez Klub Zgody dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Tańca, w tym roku stanowiło część ogólnopolskiej akcji „TańczMy” pod patronatem Instytutu Muzyki i Tańca w Warszawie.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody

Wiosna - wernisaż wystawy prac Małopolskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury

28 marca 2019 r.

28 marca br. w Klubie Zgody odbył się wernisaż prac plastycznych i malarskich członków Małopolskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury. Przybyło na niego wielu seniorów oraz osób zainteresowanych twórczością artystów. Na wystawie prezentowane są pejzaże wiosenne, przygotowane w różnych technikach malarskich.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody

Ferie w Klubie Zgody

14-25 stycznia 2019 r.

Wizyta w Jaskini Solnej, świat stron internetowych przedstawiony w filmie Ralph demolka w Internecie, pokonywanie ścianki wspinaczkowej i inne atrakcje czekały na uczestników turnusów feryjnych, zorganizowanych w Klubie Zgody.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody

Gaduły zatańczyły dla Świętego Mikołaja

7 grudnia 2018 r.

W piątkowe popołudnie 7 grudnia w Klubie Zgody, dzieci z zespołu baletowego Gaduły odwiedził święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dla tego szczególnego Gościa dzieci pod kierunkiem Agnieszki Safińskiej przygotowały program okolicznościowy z recytacją wierszy, piosenkami i tańcami w choreografii Barbary Gatty-Kostyal.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody

Ćwierćwiecze Gaduł

26 maja 2018 r.

W tym roku jubileusz 25-lecia istnienia obchodzi Zespół Baletowy Gaduły, działający przy Klubie Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Z tej okazji, w sobotę 26 maja br., w sali teatralnej Centrum Kultury im. Św. Jadwigi w Krakowie spotkali się byli i obecni członkowie zespołu, sympatycy, rodzice oraz licznie zaproszeni goście.

więcej zdjęć...

fot. AGStudio G. Wawrzonek
fot. AGStudio G. Wawrzonek
fot. AGStudio G. Wawrzonek

STRONA 1/8

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE