Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Spotkanie finałowe projektu NH70 - społeczność, tradycja i historia

6 listopada 2020 r.

W piątek 6 listopada 2020 roku w Klubie Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta odbyło się spotkanie finałowe projektu „NH70 – społeczność, tradycja i historia”, realizowanego przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta w ramach programu „Patriotyzm jutra” Muzeum Historii Polski. W trakcie spotkania miała miejsce oficjalna premiera albumu, będącego jednym z efektów działań projektowych oraz wernisaż wystawy fotografii, wykonanych na potrzeby projektu.

więcej zdjęć...

fot. Grzegorz Wawrzonek
fot. Grzegorz Wawrzonek
fot. Grzegorz Wawrzonek

Podróż w Noc rozmigotaną poezją

12 października 2020 r.

Krakowska Noc Poezji po raz kolejny zagościła w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W sobotę 12 października 2020 spotkali się tam miłośnicy poezji wzruszającej, niecodziennej, przekraczającej granice – poezji osób g/Głuchych.

więcej zdjęć...

fot. Adam Lipka
fot. Adam Lipka
fot. Adam Lipka

Akcja Lato w Klubie Aneks

W Klubie Aneks zapanowało iście artystyczne lato. Pędzle, ołówki, piasek, papier, kleje i nożyczki poszły w ruch, by z ich wykorzystaniem stworzyć piękne różnorodne dzieła.

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Szycie maseczek w Klubie Aneks

Również Klub Aneks podjął się szycia maseczek w czasie #zostańwdomu. Gotowe maseczki ochronne przekazywane są do Hospicjum św. Łazarza - dla opiekunów i ich podopiecznych. Klub przygotował także film instruktażowy, jak wykonać maseczkę w domu. Film można obejrzeć TUTAJ.

więcej zdjęć...

Klub Herkules dołącza do akcji szycia maseczek

Do Klubu Karino szyjącego maseczki dołączył Klub Herkules. Wspólnymi siłami można zdziałać więcej. Maseczki przekazywane będą strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych.

więcej zdjęć...

fot. Klub Herkules
fot. Klub Herkules
fot. Klub Herkules

Klub Karino szyje maseczki

W odpowiedzi na potrzeby czasu pandemii, Klub Karino zainicjował w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta szycie maseczek. Ze względu na brak atestów nie mogą one zostać przekazane do szpitali, ale trafiają do seniorów, osób opiekujących się nimi, osób ubogich oraz do strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Humor w kapeluszu, czyli Dzień Kobiet i Mężczyzn w Klubie Dukat

8 marca 2020 r.

To jeden z sympatyczniejszych nowohuckich zwyczajów ostatnich lat. Z nastaniem marca w Klubie Dukat spotykają się mieszkanki i mieszkańcy Grębałowa, by wspólnie świętować Dzień Kobiet i Mężczyzn. W tym roku wydarzenie odbyło się dokładnie w dniu damskiego święta.

więcej zdjęć...

fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat

Dzień Kobiet w Klubie Aneks

6 marca 2020 r.

W klimacie lat 20-tych i 30-tych świętowały w tym roku swój dzień mieszkanki Łuczanowic, co podkreśliły także eleganckie stroje wzorowane na modzie tamtych lat. Ze specjalnym programem artystycznym dla Pań wystąpili aktorzy Piotr Piecha i Jarosław Szwec.

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Dzień Kobiet w Klubie Zakole

4 marca 2020 r.

4 marca zaprosiliśmy do Klubu Zakole panie z krakowskich Kantorowic. Śpiewająco przywitał je kierownik Klubu - Jarosław Szwec, aktor Teatru Ludowego, który podczas swojego występu zaśpiewał znane i lubiane piosenki, oczywiście o kobietach i dla kobiet. Gwiazdą wieczoru był jednak Marcin Daniec, który rozbawił wszystkich do łez.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Zapomniane smaki Krakowa - warsztaty tradycji kulinarnych

4 marca 2020 r.

Panie należące do działającej przy Klubie Jedność grupy obrzędowej Nasze Pokolenia poprowadziły spotkanie edukacyjne Zapomniane smaki Krakowa, dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 142 w Krakowie. Panie opowiadały co się dawniej jadło - jak wyglądała kuchnia, jak się gotowało i piekło, jak przechowywało produkty, jakie smaki zapamiętały z tamtego okresu.

więcej zdjęć...

fot. Klub Jedność
fot. Klub Jedność
fot. Klub Jedność

STRONA 1/159

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE