Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Wersalik - Aktualności

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Klub Wersalik zaprasza na nowe zajęcia stałe

Klub Wersalik zaprasza na nowe zajęcia stałe

Klub Wersalik

październik 2020 r., os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza do korzystania z nowej oferty zajęć stałych. Wśród nich coś dla młodszych i starszych, zajęcia artystyczne i językowe. Poniżej szczegółowe informacje na temat planowanych w październiku zajęć.

czytaj więcej...

Cudze czasy - wystawa prac Wiktorii Wolko

Cudze czasy - wystawa prac Wiktorii Wolko

Klub Wersalik

1-31 października 2020 r., os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza na wystawę prac Wiktorii Wolko. Obrazy do wystawy "Cudze Czasy" powstały dzięki połączeniu sentymentu do starych zdjęć oraz naturalnych materiałów, takich jak ekologiczny papier czy liście.

Harmonogram otwarcia wystawy: czwartki 15.00-18.00, piątki: 12.00-18.00, soboty 3 i 24.10. godz. 10.00-13.00.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Akcja Lato 2020 w Klubie Wersalik - BRAK MIEJSC!

Akcja Lato 2020 w Klubie Wersalik - BRAK MIEJSC!

Klub Wersalik

20-24 lipca, 10-21 sierpnia 2020 r., os. Ogrodowe 15

Zachęcamy do zapoznania się z programem Akcji Lato 2020 w Klubie Wersalik.

czytaj więcej...

Moje zwierzątko z marzeń i snów - konkurs plastyczny

Moje zwierzątko z marzeń i snów - konkurs plastyczny

Klub Wersalik

4-25 maja 2020 r.

Jedni mają swojego pupila, inni nie, ale każdy może mieć swoje ulubione zwierzątko i każdy może też w swojej głowie wykreować własne wymarzone stworzonko. Klub Wersalik zaprasza wszystkich młodych miłośników działań plastycznych – rysunku, malarstwa czy innych technik, do udziału w konkursie „Moje zwierzątko z marzeń i snów”. Konkurs „Moje zwierzątko z marzeń i snów” to dodatkowa propozycja Klubu Wersalik na aktywność w czasie, kiedy musimy pozostać w domach. Codziennie w social mediach Klub proponuje swoim odbiorcom różnego rodzaju działania i kulturalne inspiracje.

czytaj więcej...

Nowa Huta DziałajMY - ODWOŁANE!

Nowa Huta DziałajMY - ODWOŁANE!

Klub Wersalik

14, 21, 28 marca 2020 r. - godz. 10.00-14.00, os. Ogrodowe 15

ODWOŁANE! - szczegóły w komunikacie Dyrekcji Ośrodka Kultury

Żyjesz i mieszkasz w Nowej Hucie? Jesteś związany z tym miejscem i marzysz, aby coś zmienić w najbliższej okolicy? A może po prostu chcesz poznać swoich sąsiadów i osoby, które myślą i czują podobnie? ZacznijMy działać! Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Nowej Huty zapraszają mieszkanki i mieszkańców Nowej Huty do udziału w nowej inicjatywie. Zmieniajmy razem otoczenie, korzystając z metodologii Active Citizens - idei budowania aktywnej społeczności.

Szczegółowe informacje o rekrutacji do projektu poniżej.

Nabór do 12 marca!

czytaj więcej...

Malowanie figurek do gier - warsztaty

Malowanie figurek do gier - warsztaty

Klub Wersalik

9, 20, 27 marca 2020 r. - godz. 18.00-22.00, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza dorosłych miłośników planszówek na nietypowe warsztaty gier. Tym razem ich uczestnicy zamiast zajmować się pasjonującą rozgrywką, skupią na jednym z etapów produkcji gier. Prowadzący warsztaty wprowadzą zebranych w tajniki tworzenia figurek do gier planszowych i bitewnych. Zadaniem uczestników będzie malowanie gotowych figurek różnymi technikami zaprezentowanymi przez prowadzących.

Wstęp: 20 zł

czytaj więcej...

Mamy Czas z Dzieckiem: Rodzinna sesja fotograficzna

Mamy Czas z Dzieckiem: Rodzinna sesja fotograficzna

Klub Wersalik

29 lutego 2020 r. - godz. 10.00-13.00, os. Ogrodowe 15

MAMY Czas to zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców i opiekunów z dziećmi od 3. roku życia. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z fotografem w Klubie Wersalik. Podczas wydarzenia powstaną sentymentalne pamiątki rodzinne - fotografie wykonane podczas rodzinnych zabaw. Na wydarzenie wymagane są wcześniejsze zapisy (telefonicznie, mailowo lub przez facebooka) oraz opłacenie wstępu. W cenę wliczono 3 sztuki wywołanych fotografii – 2 zdjęcia na papierze fotograficznym oraz jedno oprawione w ramkę. Możliwa jest dodatkowa obróbka 3 sztuk zdjęć w wersji cyfrowej w cenie dodatkowych 10 zł.

Koszt: 30 zł/rodzina
Wymagane wcześniejsze zapisy i wpłata.

Opłaty można dokonać bezpośrednio w Klubie Wersalik lub przelewem na konto bankowe Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Bank Pekao S.A. 86 1240 4722 1111 0000 4854 7309) z zaznaczeniem: nazwy Klubu, nazwy zajęć oraz imienia i nazwiska uczestnika.

czytaj więcej...

O!Statki! - zabawa karnawałowa dla dzieci

O!Statki! - zabawa karnawałowa dla dzieci

Klub Wersalik

18 lutego 2020 r. - godz. 15.30-18.00, os. Ogrodowe 15

Serdecznie zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy ostatkowej w Wersaliku! Tym razem zakończymy karnawał w prawdziwie morskich klimatach. W programie rejsu zabawy animacyjne, tańce, poczęstunek oraz wybór króla i królowej balu! Mile widziane wodno-morskie i pirackie przebrania! Obowiązują wcześniejsze zapisy i wpłata.

Wstęp: 10 zł/dziecko

Płatności można dokonać bezpośrednio w Klubie Wersalik lub przelewem na konto bankowe Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Bank Pekao S.A. 86 1240 4722 1111 0000 4854 7309) z zaznaczeniem: nazwy Klubu, nazwy zajęć oraz imienia i nazwiska uczestnika.

czytaj więcej...

Wieczorek taneczny dla seniorów

Wieczorek taneczny dla seniorów

Klub Wersalik

15 lutego 2020 r. - godz. 16.00-21.00, os. Ogrodowe 15

Zapraszamy Seniorów na karnawałową edycję wieczorku tanecznego w Klubie Wersalik. Kultowa zabawa przy muzyce na żywo odbywać się będzie w godz.16.00-21.00. Wymagane zapisy pod numerem telefonu: 504 419 205

Koszt: 20 zł/os. (w cenie kawa/herbata)

czytaj więcej...

Wersal(i)kowe gierki

Wersal(i)kowe gierki

Klub Wersalik

14 lutego 2020 r. - godz. 18.00-22.00, os. Ogrodowe 15

Jeśli tak jak my uwielbiasz planszówki, koniecznie odwiedź jedyne w swoim rodzaju miejsce, które jako jedno z pierwszych w Nowej Hucie promuje wspólne wieczory przy planszówkach! Wersal(i)kowe gierki to luźne spotkania wieczorową porą dla miłośników planszówek – tych początkujących i zaawansowanych. Spotykamy się w wybrane piątki przy stoliku w Wersaliku. Zabierz znajomych i wpadnij do nas! Możesz zagrać w to, co mamy lub przynieść i podzielić się własną ulubioną grą. W naszej biblioteczce znajdziesz: Cyklady, Azul, Wsiąść do pociągu, Splendor, Dixit, Wiedźmin, Carcassone, Party Alias.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

STRONA 1/27

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE