Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - listopad

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - listopad

Klub Jędruś

listopad 2020 r., os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na listopad.

Spotkania odbywają się w zamkniętej grupie Klubu Rodziców na Facebooku.

Zajęcia bezpłatne, dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

10.11, godz. 18.00-19.30, Centrum Mam - Jesienna rozgrzewka
Klub Jędruś zaprasza do Centrum Mam na jesienną rozgrzewkę! W planach proste, indywidualne praktyki ruchowe z elementami automasażu, które pozwolą rozruszać rozleniwiony jesienną aurą organizm i naładować go energią, której brakuje w coraz krótsze, słotne i chłodne dni. Nie zabraknie też ćwiczeń relaksacyjnych wykorzystujących techniki oddechowe, które pozwolą obniżyć napięcie i zredukować poziom codziennego stresu.

24.11, godz. 18.00-19.30, Centrum Mam - Ciało kobiety po porodzie
Klub Jędruś zaprasza do Centrum Mam kobiety po porodzie niezależnie od czasu, jaki od niego minął. Zderzenie z nową "Ja" w "nowym" ciele, bywa często trudne. Pomocna może okazać się rozmowa ze specjalistą, który podpowie, jak odzyskać sprawność, energię oraz przywrócić dawną sylwetkę. Centrum Mam to wspólne szukanie odpowiedzi na dręczące pytania i znajdowanie praktycznych rozwiązań.
Prowadzenie: Agnieszka Markowska – fizjoterapeutka uroginekologiczna. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia oraz wyższej szkoły rehabilitacji i masażu.

28.11, godz. 11.30-13.00, Projekt Wspólna Sobota - Jędrusiowe Andrzejki
Andrzejki w Klubie Jędruś to obowiązkowy, bo imienionowy punkt listopadowego programu. Żadne przeciwności losu nie staną na przeszkodzie, by z przymrużeniem oka zerknąć za zasłonę skrywającą przyszłość, więc tym razem spotkamy za pośrednictwem Internetu. Z konieczności nowoczesność wkroczy w zwyczaj tak stary jak ludzkość, bo człowiek od zawsze szukał sposobu na oswojenie niepewności kolejnych dni życia.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE