Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zajęcia baletowe - Klub Zgody

Zajęcia baletowe dla dzieci, prowadzone przy Klubie Zgody już ponad 25 lat. Oparte na tańcu klasycznym, ćwiczeniach rytmicznych oraz zabawach improwizacyjnych. Rozwijają słuch muzyczny, poczucie rytmu oraz pomagają odkryć świadomość własnego ciała.

Balet wzmacnia oraz rozciąga ciało, wpływa na zachowanie szczupłej sylwetki i prawidłowe ustawienie kręgosłupa. Celem zajęć jest również przygotowanie choreografii na występy publiczne. Ćwiczenia odbywają się głównie do muzyki klasycznej. Najważniejszym jednak celem zajęć jest rozwijanie pasji u dzieci, odkrywanie ich osobowości, i poczucia własnej wartości oraz kształtowanie wrażliwości i wyobraźni artystycznej.

Czekamy na dzieci, które kochają taniec i chcą przeżyć wspaniałą przygodę z tańcem.

Prowadzimy nabór przez cały rok.

Terminy:

  • grupa 4-7 lat - zajęcia 2 razy w tygodniu: środy od godz. 16:45 do 17:45, piątki od godz. 16:45 do 17:45
  • grupa 8-12 lat - zajęcia 2 razy w tygodniu: środy od godz. 18:00 do 19:00, piątki od godz. 18:00 do 19:00

Koszt: 120 zł/miesiąc lub 30 zł/pojedyncze zajęcia

Instruktor:

Justyna Rogowska – Od dziecka interesuje się tańcem, muzyką i sztuką. Doskonaliła swój warsztat w różnorodnych formach tanecznych m. in balecie, hip hopie, tańcu towarzyskim, tańcach latynoamerykańskich czy tańcach hawajskich. Swoją wiedzę zdobywała we Włoszech w instytucie Polispecjalistycznym. Jest certyfikowanym instruktorem Zumby oraz fitnessu. Brała udział w licznych konkursach, przeglądach oraz turniejach tanecznych. Praca z dziećmi sprawia jej wielką przyjemność.

Informacje i zapisy w Klubie Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE