Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Werbel - grupa perkusyjna - Klub Jędruś - NOWOŚĆ!

Kameralna grupa sympatyków i sympatyczek muzyki. Na cotygodniowych spotkaniach uczestnicy poznawać będą nie tylko technikę gry na instrumencie, ale rozwiną też wrażliwość muzyczną.

Inwestycja w zakup perkusji do naszego klubu to może nieco szalony pomysł, ale czyż nie z nuty szaleństwa powstają najlepsze utwory muzyczne? Zajęcia skierowane dla grupy maksymalnie 4 dzieci (w wieku 8-14 lat) we względu na specyfikę nauki.

Termin: raz w tygodniu, 60 min.

Koszt: 80 zł/miesiąc

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE