Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Teatr BEZTROSKA - zajęcia teatralne - Klub Jędruś - NOWOŚĆ!

Zajęcia teatralno-edukacyjne, które dzięki zastosowaniu metody dramy mają przygotować dzieci i młodzież do podejmowania nowych ról społecznych bez lęku i strachu oraz swobodnego przechodzenia w kolejne etapy rozwoju i dojrzewania. Ponadto dzieci i młodzież będą uczyć się świadomości swojego ciała, ruchu scenicznego oraz dialogu. Zapraszamy dzieci od 8 roku życia.

Termin: środy, 16.00-17.30

Koszt: 40 zł miesięcznie (płatne na pierwszych zajęciach w miesiącu)

Instruktorki:

Alicja Kucharska - ukończyła studia licencjackie z socjologii, aktualnie studiuje skandynawistykę; absolwentka kursu Podstaw Choreografii Scenicznej. Tancerka tańca współczesnego; aktorka teatru„W międzyczasie”, instruktorka w klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, Absolwentka Szkoły Liderów i Liderek społecznych, a także Mobility Academy for Local Leaders. Brała udział w wielu wymianach oraz projektach międzynarodowych (m.in. liderka w projekcie Brave Kids w Gruzji). Kocha dobre kryminały i podróże, nie umie żyć bez kawy, uwielbia dobre jedzenie.

Dominika Bremer - absolwentka teatrologii na UJ, studentka pracy socjalnej na tej samej uczelni. Członkini Fundacji KONTRA/BANDA oraz Latającego Kolektywu Wioski Teatralnej Teatru Węgajty. W przeszłości stażysta gazety teatralnej "Didaskalia", publikowała również w "Teatrze" i na portalu e-teatr. Instruktorka i wychowawczyni podczas różnych projektów z dziećmi i młodzieżą (Lato w Teatrze, Festiwal Stu Sztuk).

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE