Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Rytmika - Klub Mirage

Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające przeznaczone dla maluchów i ich opiekunów. W programie zajęć zabawa połączona z nauką prostych piosenek i tańców oraz grą na instrumentach.

Prowadzone zabawy rytmiczne i taneczne są inscenizowane a także ilustrowane ruchem, często z towarzyszeniem muzyki klasycznej. Zajęcia kształtują słuch muzyczny, poczucie rytmu, pamięć a także prawidłową postawę poprzez zestaw odpowiednich ćwiczeń i zabaw.

Termin: 1 x w tygodniu, 30 min.

Koszt: 15 zł/zajęcia

Instruktor:

Barbara Pieczara – muzyk, pedagog, pasjonatka wszelkiej aktywności muzycznej a jej największą miłością jest flet i dzieciaki. Uśmiechem, miłością do muzyki i profesjonalizmem zaraza uczestników zajęć od maluszków do seniorów.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE