Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Klub Podróżnika - Klub Pod Kasztanami - NOWOŚĆ!

Zajęcia dla dzieci mające na celu rozwijać ich zainteresowania kulturą innych krajów. Na każdym spotkaniu będziemy odkrywać inne państwo. Dowiemy się  jak wygląda tam życie, jakie są tradycje, w tym te kulinarne. Chcemy pokazać dzieciom, że nawet nie wychodząc z domu można przenieś się w inne miejsce. Zajęcia mają na celu rozwinąć ciekawość dzieci, ich wyobraźnię oraz wzbogacić wiedzę o otaczającym świecie.

Termin: dwa razy w miesiącu

Koszt: 8 zł/zajęcia

Instruktor:

Monika Górszczak - kierowniczka Klubu Pod Kasztanami. Bardzo wesoła osoba, zarażająca innych pozytywną energią jak również pasją do podróży. Ma dużą wyobraźnię co widać po niezwykłych pracach jakie tworzy z dziećmi. Na swoich zajęciach uczy najmłodszych jak wspaniały jest świat oraz tego ile kryje się w nim zagadek.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE