Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zajęcia rytmiczne dla maluchów - Klub Pod Kasztanami - NOWOŚĆ!

Nauka rytmiki poprzez zabawy oraz małe formy teatralne, rozwijanie sprawności ruchowych głównie słuchania i poruszania się rytmicznego do muzyki oraz komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Stawianie dzieci w sytuacjach, w których muszą sobie poradzić z komunikacją w języku tańca, stosowanie w zabawach i grach elementu współzawodnictwa. Praca w grupach, wspólne działanie w celu osiągnięcia sukcesu. Śpiewanie, zabawy rytmiczne wierszyki, rymowanki, elementy dramy, rysowanie kolorowanie itp.

Termin: raz w tygodniu

Koszt: 7 zł/pojedyncze zajęcia, 20 zł/miesiąc

Instruktor:

Zenon Wojnar - instruktor Klubu Pod Kasztanami, jest odpowiedzialny za to by w Klubie zawsze rozbrzmiewała muzyka czy to rozrywkowa czy też klasyczna. W wolnym czasie Zenon hobbistycznie zajmuje się tańcem. Przekazuje innym swoją wiedzę i zaraża pasją do muzyki. Zawsze wita wszystkich uśmiechem.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE