Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Język angielski - Klub Zakole - NOWOŚĆ

Język angielski – najbardziej popularny i niezbędny język świata. U nas może stać się nie tylko zwykłą nauką, ale wspaniałą przygodą. Gramatyka, słownictwo i konwersacje w języku angielskim dostosowane do stopnia zaawansowania uczestników to elementy, na które zwracamy szczególna uwagę. Dodatkowym atutem są z pewnością zajęcia w grupach kameralnych z nauczycielami o niezwykle pozytywnym podejściu i pasji do nauczania.

Termin: wtorek, godz. 17.00 - grupa 4-6 lat, godz. 18.00 - grupa 7-10 lat, godz. 19.00 – grupa dorosłych

Koszt: 75 zł/zajęcia grupowe

Instruktor:

Marta Pacholczyk-Dzierwa - lektorka, edukatorka i krakowska przewodniczka.
Uczy angielskiego od 2006 roku, zdobyła Certificate of Proficiency. Swoją pasją do języka angielskiego stara się zarazić innych, dbając o to, by każde zajęcia przynosiły coś nowego i ciekawego. Uważa, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu lektora i ucznia, każdy może nauczyć się angielskiego.
Ma duże doświadczenie nie tylko w pracy z dziećmi i młodzieżą, ale również dorosłymi i seniorami.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE