Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Kobieca grupa kickboxerska - Klub Jędruś

Kobiety mają moc! Pewnego dnia do klubu przyszły mamy i postanowiły nauczyć się boksować. Długo nie trzeba było czekać na zawiązanie się grupy, do której co jakiś czas dołącza nowa dziewczyna. Kobieca grupa kickbokserksa to komfortowa i życzliwa atmosfera. Ćwiczenia dostosowane są do poziomu uczestniczek. Zajęcia o mocno motywującym charakterze.

Termin: sobota, godz. 9.00-10.00

Koszt: 50 zł/miesiąc

Instruktor:

Kamil Dziadkowiec - reprezentant Polski w Kickboxingu/K1(Polska Federacja Kickboxingu), trener Muay Thai, Kickboxingu, K1 oraz zawodnik Krakowskiej szkoły walki Kombat Kraków

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE