Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Akademia mocy - Klub Jędruś

Kickboxing dla dzieci i młodzieży w wieku 8-11 lat. Akademia mocy to zajęcia sportowe oraz nauka technik sztuk walki i samoobrony. Dzieci pod okiem mistrza świata, będą miały okazję wzmacniać wiarę w siebie, przy jednoczesnym kształtowaniu szacunku do przeciwnika oraz zasad fairplay. Na zajęciach kładziemy duży nacisk na rozwój osobisty, wzmacnianie wiary w siebie, pokonywanie własnych słabości.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu (1 x 60 min). W zależności od poziomu umiejętności uczestnika/uczestniczki, możliwe jest odbycie treningu indywidualnego pod kątem profesjonalizacji lub wyrównania umiejętności względem grupy.

Na zajęcia należy przyjść z wodą i strojem sportowym na przebranie.

Termin: piątek, 15.00-16.00

Koszt: 50 zł/miesięcznie (płatne na pierwszych zajęciach w miesiącu)

Prowadzenie: Kamil Dziadkowiec - Mistrz Świata UFR-Kickboxing, oraz wicemistrz świata K1. Licencjonowany Instruktor Kickboxingu, K1, Muay Thai oraz zawodnik walczący czynnie na co dzień. Prowadzi własną szkołę walki Kombat Kraków. Jest ogólnopolskim Ambasadorem kampanii społecznej „Łączy nas SPORT nie narkotyki”.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE