Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Angielski dla przedszkolaków - Klub Pod Kasztanami

Czy nauka może być przyjemna? Oczywiście a szczególnie jeśli nauczycielami są postacie z bajek. Angielski dla przedszkolaków to zajęcia, które mają z jednej strony uczyć a z drugiej przynieść dzieciom wiele radości i uśmiechu.

Razem z postaciami z kultowym bajek nauczymy się nazywać członków naszej rodziny, pośpiewamy piosenki i pogramy w różne edukacyjne gry. Zajęcia uczą podstaw języka angielskiego, prowadzone są w formie zabawy.  

Termin: 2 x w miesiącu

Koszt: 10 zł/pojedyncze zajęcia, 15 zł/za miesiąc

Instruktor:

Monika Górszczak - kierowniczka Klubu Pod Kasztanami. Bardzo wesoła osoba, zarażająca innych pozytywną energią jak również pasją do podróży. Ma dużą wyobraźnię co widać po niezwykłych pracach jakie tworzy z dziećmi. Na swoich zajęciach uczy najmłodszych jak wspaniały jest świat oraz tego ile kryje się w nim zagadek.

Informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE