Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Fitness - Klub Zakole

Intensywne zajęcia ruchowe modelujące sylwetkę i poprawiające kondycję fizyczną. Fitness, to inaczej aerobic przy muzyce. Cechą charakterystyczną jest taki dobór ćwiczeń, aby organizm mógł pobierać dostatecznie dużo tlenu i unikał okresów niedotlenienia. Tak więc to nie tylko zadania ruchowe poprawiające sylwetkę, to również wysiłek dla zdrowia. A pozytywnie zakręcona instruktorka zmobilizuje każdego, kto tylko pojawi się na zajęciach!

Termin:

  • poniedziałek - Fitness dla kondycji, godz. 18.00-19.00
  • środa - Zdrowy kręgosłup + stretching, godz. 18.00-19.00

Koszt: 80 zł/miesiąc

Instruktor: Aleksandra Orczyk - wieloletni pedagog i wychowawca dzieci i młodzieży. Z zamiłowania instruktor tańca i fitness. Uwielbia pracować z ludźmi. Na zajęciach stara się przekazać jak najwięcej pozytywnej energii i uśmiechu, łącząc ze sobą taniec i fitness.

Szczegółowe informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE