Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Miganie i śpiewanie - Klub Jędruś

Wyjątkowe zajęcia, które rozwijają zdolności melodyczne i rytmiczne dzieci, uwrażliwiają je na muzykę, przyspieszają rozwój mowy, wzmacniają koordynację ruchową i zdolności manualne. Podczas warsztatów poznajemy dźwięki i proste melodie, w które wplatamy uproszczone znaki języka migowego zaczerpnięte z wspierającej rozwój mowy metody Sign2Baby.

Na warsztatach podążamy za maluchami, inspirując ćwiczenia dźwiękami i gestami, które na bieżąco tworzą dzieci - w ich poznawaniu pomogą nam instrumenty, pacynki, kolorowe piórka, wstążki i chusty animacyjne.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat.

Termin: czwartki, godz. 16.00-16.45

Koszt zajęć: 60 zł/miesiąc (płatne na pierwszych zajęciach w miesiącu); 25 zł/pojedyncze zajęcia

Instruktor:

Joanna Augustyniak – absolwentka pedagogiki i animacji społeczno-kulturowej UJ, lektorka polskiego języka migowego. W klubie malucha prowadzi ogólnorozwojowe warsztaty z wykorzystaniem m.in. metody multisensorycznej oraz Sign2Baby. Ma duże doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi w różnym wieku.

Szczegółowe informacje i zapisy w Klubie.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE