Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Gimnastyka dla mam (i nie tylko!) - Klub Jędruś

Autorski program ćwiczeń opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia pracy z dla kobietami po porodzie. Różnorodne ćwiczenia, dostosowane do potrzeb grupy, będą obejmować zestawy ćwiczeń wzmacniających mięśni kręgosłupa (wpływających na prawidłową postawę), ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

Szczególny nacisk będzie jednak położony na trening mięśni dna miednicy. W okresie ciąży i porodu często obszar dna miednicy, brzucha czy mięśni pleców ulegają osłabieniu w okresie ciąży oraz podczas porodu. Podczas ćwiczeń będziemy je wzmacniać i trenować. 

Trening ten wspomaga wiele funkcji, między innymi:

  • powrót do formy po porodzie
  • poprawę samopoczucia,
  • poprawę jakości seksu
  • poprawę stabilności miednicy, zmniejszenie bólu bioder i kręgosłupa
  • prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego (profilaktyka nietrzymania moczu, obniżania narządów rodnych),
  • sprawniejszy i bezpieczniejszy dla krocza poród.

Termin: raz w tygodniu, 60 min.

Koszt: 50 zł/miesiąc

Instruktorka: Agnieszka Markowska – fizjoterapeutka, absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji oraz Szkoły Masażu „Heros” w Warszawie oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku fizjoterapia studiów magisterskich.

Zapisy w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków- Nowa Huta 

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE