Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Taniec - najmłodsi, dzieci, młodzież - Klub Mirage

Zajęcia łączą w sobie elementy różnych form tanecznych, dla efektywniejszego rozwoju motorycznego oraz muzykalnego dzieci. Celem kursu jest poszerzenie wyobraźni i pamięci ruchowej, poprawianie kondycji oraz wpływanie na pozytywny rozwój koordynacji u dzieci.

Na zajęciach uczestnicy będą mieć możliwość poznać popularne tańce integracyjne, choreografie hip-hopowe, oraz formy towarzyskie takie jak: polka, rock&roll, samba czy cha-cha-cha. Poziom zajęć jest dostosowywany do umiejętności dzieci, przez co program kursu jest elastyczny.

Zajęcia dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Termin: 1x w tyg. (45 min.)

Koszt: 17 zł/ zajęcia

Instruktor: Aleksandra Orczyk - wieloletni pedagog i wychowawca dzieci i młodzieży. Z zamiłowania instruktor tańca i fitness. Uwielbia pracować z ludźmi. Na zajęciach stara się przekazać jak najwięcej pozytywnej energii i uśmiechu.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE