Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Język angielski dla dzieci - Klub Pod Kasztanami

Nauka języka dla dzieci i młodzieży do poziomu B2. Zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach. Nauka konwersacji i rozwijania kompetencji językowych poprzez interesujący sposób prezentowania materiału przez lektora.

Terminy: 1 x w tygodniu

Koszt: 40 zł/os. za zajęcia indywidualne, 25 zł/os. za zajęcia grupowe

Płatność gotówką lub przelewem za cały miesiąc do 10. dnia każdego miesiąca.

Instruktor:

Zuzanna Bura - nie strasznie jest jej żadne wyzwanie związane z nauką języka angielskiego. Potrafi płynie tłumaczyć wszystkie zawirowania gramatyki i słownictwa. Obroniła tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku biofizyka fizyka medyczna. Jest wesołą i otwartą osobą, bardzo lubi pomagać innym oraz pracować z dziećmi. Wielokrotnie jeszcze jako studentka prowadziła różne ciekawe zajęcia dla najmłodszych, podczas których dzieliła się swoja wiedzą. 

Informacje i zapisy w Klubie Pod Kasztanami.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE