Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcia
Obsługa urządzeń mobilnych - doradztwo - Klub Wersalik

Obsługa urządzeń mobilnych - doradztwo - Klub Wersalik

Twoje dzieci lub wnuki zadbały o najnowszej generacji telefon dla Ciebie? Posiadasz telefon dotykowy ale boisz się go użyć? Chcesz zgromadzić swoje zdjęcia z podróży w jednym miejscu, ale nie wiesz jak to zrobić i właściwie technologia to dla Ciebie czarna magia? Nie martw się! Nie jesteś samotną wyspą, a my znamy odpowiedź na nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Nauczymy Cię jak rozmawiać z Twoim telefonem! Wkrótce na pewno znajdziecie wspólny język.


czytaj więcej...

Robotyka - Klub Mirage - NOWOŚĆ!

Robotyka - Klub Mirage - NOWOŚĆ!

Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch. Zapraszamy na zajęcia, na których dzieci w wieku 4-10 lat konstruują modele oraz dotykają praktycznie wiedzy z takich zagadnień jak: siły natury, kosmos, inżynieria budowlana, prawa dynamiki, środki transportu, zima, sport, świat nauki, owadów, gadów, park jurajski, „gadżety” naukowe i wiele innych. Robotyka to zajęcia, na których świat nauki łączy się z przyjemną zabawą.

czytaj więcej...

Robotyka dla rodziców z dziećmi - Klub Mirage - NOWOŚĆ!

Robotyka dla rodziców z dziećmi - Klub Mirage - NOWOŚĆ!

Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch. Zapraszamy na zajęcia, na których dzieci konstruują modele oraz dotykają praktycznie wiedzy z takich zagadnień jak: siły natury, kosmos, inżynieria budowlana, prawa dynamiki, środki transportu, zima, sport, świat nauki, owadów, gadów, park jurajski, „gadżety” naukowe i wiele innych. Robotyka to zajęcia, na których świat nauki łączy się z przyjemną zabawą.

czytaj więcej...

STRONA 1/1

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE