Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcia
Kobieca grupa kickboxerska - Klub Jędruś

Kobieca grupa kickboxerska - Klub Jędruś

Kobieca grupa kickbokserksa. Komfortowa i życzliwa atmosfera. Ćwiczenia dostosowane do poziomu uczestniczek. Zajęcia o mocno motywującym charakterze.

czytaj więcej...

Akademia mocy - Klub Jędruś

Akademia mocy - Klub Jędruś

Kickboxing dla dzieci i młodzieży w wieku 8-11 lat. Akademia mocy to zajęcia sportowe oraz nauka technik sztuk walki i samoobrony. Dzieci pod okiem mistrza świata, będą miały okazję wzmacniać wiarę w siebie, przy jednoczesnym kształtowaniu szacunku do przeciwnika oraz zasad fairplay. Na zajęciach kładziemy duży nacisk na rozwój osobisty, wzmacnianie wiary w siebie, pokonywanie własnych słabości.

Na zajęcia należy przyjść z wodą i strojem sportowym na przebranie.

czytaj więcej...

Capoeira - Klub Mirage

Capoeira - Klub Mirage

Brazylijska sztuka walki, to niesamowite połączenie tańca, muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyk. Zajęcia Capoiera doskonale kształtują u dzieci równowagę, poczucie rytmu i koordynację ruchową.

czytaj więcej...

Samoobrona - Klub Mirage

Samoobrona - Klub Mirage

Zajęcia prowadzone są w oparciu o system ju-jitsu.

Zajęcia dla dzieci powyżej 3 roku życia.

czytaj więcej...

Karate - Klub Karino

Karate - Klub Karino

Tradycyjne sztuki walki dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się pod okiem specjalistów, poziomem trudności dostosowane są do wieku uczestników.

czytaj więcej...

STRONA 1/1

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE