Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Usługi - Wynajem sal
 

Zachęcamy do skorzystania z usług najmu sal w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Przestrzenie naszych Klubów idealnie nadają się zarówno na spotkania w mniejszej grupie, jak i większe konferencje, szkolenia czy wydarzenia okolicznościowe.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i załączoną ofertą, w której prezentujemy szczegóły dotyczące najmu sal w poszczególnych Klubach. Informacji o dostępności i cenie wynajmu udzielają pracownicy Klubów.

REGULAMIN

OFERTA WYNAJMU

Na mapie zaznaczyliśmy lokalizacje, w których istnieje możliwość wynajmu sali.
Kliknij w pinezkę i link - poznaj szczegóły.


Pełny ekran

 
 

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE