Podróże po Nowej Hucie z Panem Dynią, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Podróże po Nowej Hucie z Panem Dynią

Projekt "Podróże po Nowej Hucie z Panem Dynią" organizowany przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Nowej Huty został dofinansowany przez Miasto Kraków ze środków Miasta Krakowa przeznaczonych na jubileusz 70-lecia Nowej Huty. Obejmuje wydanie materiałów oraz działania promujące książeczkę o przygodach fantastycznego nowohuckiego bohatera - Pana Dyni, z którym po raz pierwszy mieszkańcy Krakowa mieli okazję zetknąć się podczas VII edycji Festiwalu "Zaklęte w Dyni" w 2018 roku.

Ze względu na ogromną sympatię, jaką Pan Dynia zdobył od razu wśród młodszych i starszych nowohucian oraz gości odwiedzających naszą piękną dzielnicę, postanowiliśmy opowiedzieć Wam więcej o jego przygodach, przy okazji odwiedzając bardziej i mniej znane zakątki naszej szacownej Jubilatki, czyli kończącej właśnie w tym roku 70 lat Nowej Huty.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy i mamy nadzieję, że wędrując z dyniową mapką w ręku odkryjecie nowohuckie osiedla, zaułki i przysiółki na nowo - wszak mało bywa tak pięknych, urozmaiconych, zielonych i pełnych ciekawych miejsc, jak w Nowej Hucie!

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE