Krakowski Szlak Bajkoteki, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Krakowski Szlak Bajkoteki

Pod Patronatem Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta realizowany będzie projekt Krakowski Szlak Bajkoteki, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty.

Założeniem projektu jest opracowanie ilustrowanej przez dzieci z krakowskich szkół podstawowych książki z wierszami o Krakowie autorstwa znanego poety Tadeusza Śliwiaka (1928 – 1994), który przez całe życie związany był z naszym miastem oraz na przeprowadzeniu warsztatów literackich dla dzieci w oparciu o publikację.

Celem projektu jest zainteresowanie dzieci w wieku szkolnym poezją jako ciekawą i pełną emocji formą literacką, podniesienie poziomu czytelnictwa, zachęcenie dzieci do sięgania po poezję związaną z małą ojczyzną oraz przypomnienie uczestnikom projektu postaci krakowskiego poety Tadeusza Śliwiaka.

Szczegółowe informacje na www.przyjacielenowejhuty.pl.

  • Zapraszamy na finał konkursu - szczegółowe informacje tutaj.
  • Pozakonkursowa dogrywka (do końca czerwca 2016 r.) - szczegółowe informacje tutaj.
  • Niestety nabór na darmowe warsztaty literackie prowadzone w ramach projektu z powodu braku wolnych miejsc został zakończony, więcej informacji tutaj, oraz tutaj.
  • Książeczka, ilustrowana pięknymi pracami konkursowymi, już do nas dotarła i wygląda pięknie! Więcej informacji tutaj.
  • Pierwsza relacja z warsztatów tutaj, a galeria zdjęć tutaj.
  • Galeria zdjęć z warsztatów w Klubie Herkules tutaj.

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE