DK+ Zaproś nas do siebie, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
DK+ Zaproś nas do siebie

Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta w projekcie szkoleniowym DK+ Zaproś nas do siebie! 2016

Miło nam poinformować, że Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta znalazł się wśród 12 instytucji z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do udziału w programie Narodowego Centrum Kultury DK+ Zaproś nas do siebie! 2016. Jest to projekt szkoleniowy skierowany do Beneficjentów wszystkich edycji programu Dom Kultury+ prowadzonych w latach 2010-2016 (w naszym Ośrodku projekty te były realizowane w Klubach Dukat oraz Wersalik w 2014 roku).

Jest to unikalny program, w trakcie którego specjaliści Narodowego Centrum Kultury zagoszczą w naszym Ośrodku i będą szkolić jego pracowników. W ramach programu przewidywany jest cykl trzech dwudniowych szkoleń dopasowanych do potrzeb pracowników naszego Ośrodka. Ich tematy i zakres zostały uzgodnione tak, aby jak najlepiej odpowiadały również na potrzeby członków społeczności lokalnych, z którymi pracują Kluby. Bo to przecież dla nich Ośrodek pracuje i stara się zmieniać na lepsze!

Tematami szkoleń realizowanych w Ośrodku będą:

  • Edukacja i animacja kulturalna w modelu pracy na zasobach (model ABCD)
  • Nowe przestrzenie animacji kulturalnej
  • Budowanie wizerunku instytucji kultury i warunki dobrej komunikacji

Szkolenia zostaną przeprowadzone w terminie od października do grudnia 2016 roku. Wszelkich informacji na temat programu DK+ Zaproś nas do siebie! 2016 i szkoleń udziela koordynatorka projektu Weronika Śliwiak – Motak pod nr tel. 518 297 202 oraz mailowo: weronika.sliwiak-motak@krakownh.pl

Fotorelacja po pierwszych dwóch szkoleniach z trenerką, animatorką i superwizorką - Teresą Jankowską TUTAJ.

Fotorelacja ze szkolenia Budowanie wizerunku instytucji kultury i warunki dobrej komunikacji z Iwoną Kusak TUTAJ.

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE