DK+ 2018 - II etap projektu, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
DK+ 2018 - II etap projektu

------------------------------------------------------------------------

Miło nam poinformować, że po szczęśliwym sprawozdaniu i rozliczeniu I części projektu „Akcja partycypacja? W OK!”, otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację zaproponowanych przez Państwa inicjatyw!

Tak więc jesień w Klubach Dukat i Jędruś należeć będzie do lokalnych aktywistów! Już dziś cieszymy się na myśl o wszystkim, co razem zdziałamy.
Szczegóły organizacji poszczególnych inicjatyw – już wkrótce. Proszę, śledźcie naszą stronę oraz profile Ośrodka i Klubów Dukat oraz Jędruś na Facebooku!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury
w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018

Inicjatywy w Klubie Jędruś

Inicjatywy w Klubie Dukat

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE