59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

Projekt zakłada realizację koncertu, który odbędzie się w nowohuckim plenerze. Planujemy, iż w zadaniu weźmie udział ok. 1.000 osób – przede wszystkim z Krakowa i Małopolski.

Poprzez realizację zadania pn. 59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! chcemy przyłączyć się do starań Województwa, aby Małopolska była atrakcyjnym miejscem życia, pracy i spędzania czasu wolnego – zgodnie z celami Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata 2011-2020. Ponadto koncert wpisze się w obchody 70 – lecia Nowej Huty obchodzone w 2019 roku. W ramach realizacji projektu przewidziana jest organizacja bezpłatnego koncertu plenerowego na powitanie wakacji w czerwcu 2019 r.

Przed i po koncercie odbędzie się kwesta na rzecz małopolskiego Hospicjum im. św. Łazarza.

Projekt adresowany jest do wszystkich grup wiekowych, zwłaszcza dla mieszkańców o niższym statusie materialnym, dla których nie ma zbyt wiele propozycji bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.
Koncert odbędzie się w plenerze w jednej z nowohuckich dzielnic.

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE