Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Zakole - O klubie

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Informacje o klubie:

Godziny otwarcia Klubu:

  • poniedziałek - 13.00-21.00
  • wtorek: 12.00-20.00
  • środa: 13.00-21.00
  • czwartek: 11.00-19.00
  • piątek: 11:30-19:30

Klub Kultury Zakole jest trzynastym klubem Ośrodka Kultury Kraków Nowa Huta. To zupełnie nowa placówka, która rozpoczęła działalność w październiku 2018 roku.

Budowa Klubu w Kantorowicach jest efektem inicjatywy mieszkańców osiedla, zaangażowania Stowarzyszenia Nasze Kantorowice oraz osobistych starań Radnego Miasta Krakowa Kazimierza Chrzanowskiego, Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie Pana Stanisława Madeja oraz Radnego Dzielnicy XVII Pana Wiesława Wojnarskiego. W 2014 r. Pan Prezydent prof. Jacek Majchrowski podjął decyzję o budowie Klubu w Kantorowicach. Realizatorem inwestycji jest Zarząd Inwestycji Miejskich, docelowo placówką ma zarządzać Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta.

Budynek Klubu został wzniesiony w tzw. technologii pasywnej. Dzięki temu koszty jego eksploatacji i ogrzewania są mniejsze o ok. 30% w stosunku do budynku wybudowanego w technologii tradycyjnej. Atut natury estetycznej stanowi jego malownicze położenie - pośród drzew oraz ogrodu, który powstał w ramach projektu „Ogrody Nowej Huty” z udziałem Stowarzyszenia Nasze Kantorowice oraz mieszkańców Kantorowic.

Serdecznie zapraszamy!!!

Profil Klubu na portalu Facebook.

Kierownik:

Jarosław Szwec

Dane teleadresowe:

ul. Zakole 31
31-763 Kraków

Telefon: 517 293 030
Email: zakole@krakownh.pl

Dojazd:

Autobus linii 422 (przystanek końcowy Zakole), od przystanku pieszo ok. 700 m.

Kluby na mapie:

Pełny ekran


Lista pozostałych klubów

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE