Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Jedność - O klubie

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Akcja Lato fot. OK
Najpiękniejszą mamę mam fot. OK
Walentynki, fot. U. Twardowska

Informacje o klubie:

Klub Jedność położony jest na obrzeżach miasta Krakowa, w Dzielnicy XVIII Nowa Huta w osiedlu Wolica. Klub znajduje się niedaleko Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz blisko Kaplicy im. Matki Boskiej Częstochowskiej, w budynku sąsiadującym z Przychodnią Zdrowia i OSP. Z tyłu za budynkiem Klubu znajduje się malowniczy staw, gdzie na wiosnę rozkwitają piękne lilie wodne, pływają dzikie kaczki i niewielkie ryby, wokół Klubu jest dużo zieleni. Obok Klubu usytuowano trawiaste boisko do piłki nożnej. Pracownicy Klubu starają się podtrzymywać i kultywować miejscowe tradycje, obrzędy i zwyczaje oraz pobudzać inicjatywy kulturalne . Współpracują z mieszkańcami i środowiskiem lokalnym, organizują imprezy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla osób dorosłych i seniorów, zachęcając do aktywnego spędzenia wolnego czasu, rozwijania pasji i talentów.

W latach 2019-2020, ze środków Gminy Miejskiej Kraków przeprowadzono kompleksową modernizacji Klubu, dzięki czemu wschodnie peryferia Krakowa zyskały nowoczesną placówkę kultury.

Kierownik:

Jolanta Żarnik

Dane teleadresowe:

os. Wolica
ul. Drożyska 3c
31-988 Kraków

Telefon: 12 681 00 70, 504 419 237
Email: jednosc@krakownh.pl

Dojazd:

tramwaj nr 10 lub 21 do pętli w Pleszowie, następnie autobus nr 111 lub 161.

Kluby na mapie:

Pełny ekran


Lista pozostałych klubów

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE