Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wernisaż wystawy i promocja albumu NH70 już za nami

Wernisaż wystawy i promocja albumu NH70 już za nami

6 listopada 2020 r.

W piątek 6 listopada 2020 roku, w piękny jesienny wieczór, w Klubie Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta odbyło się spotkanie finałowe projektu „NH70 – społeczność, tradycja i historia”, realizowanego przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta w ramach programu „Patriotyzm jutra” Muzeum Historii Polski.

W trakcie spotkania miała miejsce oficjalna premiera albumu, będącego Jednym z efektów działań projektowych. Unikatowe historie ukazujące Nową Hutę z perspektyw mniej oczywistych i osobistych, zostały wydane w formie publikacji dopełnionej pięknymi zdjęciami wykonanymi przez samych nowohucian. W ramach finału odbył się również wernisaż wystawy fotografii, wykonanych w projekcie oraz nadesłanych w trakcie jego trwania.

Każdy z przybyłych na spotkanie gości otrzymał bezpłatną publikację oraz miał okazję spotkać się z autorami albumu. W spotkaniu, tłumaczonym na PJM (polski język migowy), wzięli również udział niesłyszący uczestnicy projektu – członkowie grupy zaangażowanej w przekładanie opowiadań na język migowy.

Jeszcze w listopadzie na stronie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta pojawi się galeria fotografii projektowych wraz z opisami, a pod koniec miesiąca – specjalnie dla tych, którym nie udało się wziąć udziału w spotkaniu i otrzymać albumu w wersji wydrukowanej - wersja elektroniczna publikacji! Ekspozycję zdjęć w Klubie Zgody będzie można oglądać po ponownym jego otwarciu.

Wydrukowany album będzie czekał na Państwa w biurze Działu Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta znajdującym się w Klubie Jędruś (os. Centrum A 6a, tel. 12 644 68 10). Zapraszamy po jego odbiór po ponownym otwarciu naszej instytucji.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE