Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Nowohucki alfabet - pokolenia języka: Podsumowanie projektu

Nowohucki alfabet - pokolenia języka: Podsumowanie projektu

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do uczczenia z nami zakończenia projektu Nowohucki Alfabet - pokolenia języka

Zachęcamy Was do obejrzenia spektaklu przygotowanego przez młodzież na potrzeby finału naszego projektu. Spektakl nawiązuje do ważnej dla Nowej Huty historii, której nie mogło zabraknąć również w naszym albumie. Dla osób niewidomych film został przygotowany w wersji z audiodeskrypcją.

https://nowohuckialfabet.pl/2020/10/nagranie-spektaklu/

Przygotowaliśmy także film podsumowujący projekt. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ta filmową pigułką wiedzy na temat tego co działo się w ostatnich miesiącach w naszym projekcie.

https://nowohuckialfabet.pl/2020/10/film-finalowy/

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE