Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Ankieta podsumowująca projekt Nowohucki Alfabet

Ankieta podsumowująca projekt Nowohucki Alfabet

30 października kończą się nasze działania w projekcie Nowohucki Alfabet, a wraz z ich zakończeniem przyszedł czas na podsumowanie, co nam się udało, a co należy w przyszłości poprawić. Wasze opinie są dla nas najcenniejsze – wszak to Wy tak naprawdę stworzyliście Nowohucki alfabet, zaś leksykon, spektakl czy to, co na stronie – to nasze wspólne dzieła! Prosimy Was o ostatni wysiłek – wypełnienie ankiety podsumowującej to, co się działo, dostępnej pod adresem: https://forms.gle/5Uxvvz4TZj79rRgN6

Potrzebujemy Waszych opinii naprawdę na „już” - do 28 października 2020 roku włącznie. Dlatego prosimy nie zwlekajcie z wypełnieniem ankiety.
Z góry dziękujemy!

A już w tym tygodniu ukażą się dwa filmy – jeden będący nagraniem spektaklu oraz drugi – podsumowujący projekt.


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE