Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Ważny komunikat! Zawieszenie zajęć od 24.10. do odwołania

Ważny komunikat! Zawieszenie zajęć od 24.10. do odwołania

Kochani Uczestnicy zajęć i wydarzeń Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta!

Z wielką przykrością musimy znów to napisać. W związku z nowymi obostrzeniami mającymi na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa Sars-Cov-2 podjęliśmy decyzję o ZAWIESZENIU OD 24 PAŹDZIERNIKA 2020 r. DO ODWOŁANIA wszystkich zajęć i wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta.

Pozostaniemy jednak z Wami w Internecie. O działalności on-line będziemy informować niebawem na naszej stronie internetowej www.krakownh.pl oraz w mediach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że tym razem powrót do naszych klubów będzie możliwy szybciej niż miało to miejsce wiosną. Najważniejsze jest jednak zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, dlatego na bieżąco będziemy przekazywać informacje.

Trzymajcie się zdrowo i uważajcie na siebie.

Małgorzata Jezutek - Dyrektor 
i Pracownicy Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Kraków, 23 października 2020 r.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE